Jako freelancer złożyć pożyczkę w Polsce

Jako freelancer złożyć pożyczkę w Polsce

Co zrobić jeśli nieoficjalnie zawodowo, ale trzeba pożyczyć pieniądze?

Aby uzyskać pieniądze w banku, wymagane są dokumenty z oficjalnej pracy z informacją i potwierdzeniem miesięcznych dochodów. Ale jak wziąć kredyt osobie, oficjalnie bezrobotnemu? Lub ze złych kredytów reputacji? Co zrobić, jeśli potrzebne pieniądze, a należysz do jednej z tych kategorii osób? Skontaktuj się z firm, które zajmują się wydawaniem pożyczek w Polsce.

Ekspreskasa.pl

Pierwsza pożyczka do 2 000 zł całkowicie za darmo. Zwracasz dokładnie tyle samo ile pożyczasz po 15 lub 30 dniach.

Szybkagotowka.pl

Pożyczka w 15 minut.Minimum czasu na wypełnienie wniosku. Decyzja pożyczkowa za 1 minutę. Pieniądze na Twoim rachunku natychmiastowo.

Sloan.pl

O pożyczkę mogą się ubiegać osoby w wieku od 21 do 65 lat. Wnioski o pożyczkę przyjmujemy przez Internet. Bardzo prosta procedura wnioskowania. Pożyczka bez zastawu. Czas oczekiwania na przelew środków na konto - kilka minut.

Netcredit.pl

Pożyczka udzielana jest w sposób elektroniczny, szybko i bez zbędnych formalności, dlatego w celu złożenia wniosku niezbędny jest dowód osobisty, adres e-mail, komputer, podłączenie do Internetu oraz rachunek bankowy.

Hapipozyczki.pl

Pożyczamy do 25000 na raty. Do 48 lekkich rat miesięcznych. Weź dziś, zacznij spłacać nawet za 2 miesiące. Pożyczka na raty przez Internet.

Lendon.pl

Dla wszystkich w wieku od 21 do 75 lat. Dla każdego kto potrzebuje chwilówki przez internet w wysokości do 5000 zł. Dla każdego kto potrzebuje pomocy w przypadku nieplanowanych wydatków. Dla każdego kto lubi komfort pożyczki na dowód i mieć wszystko pod kontrolą.

Lista najlepszych kredytodawców w Polsce