Trzy sposoby, aby poprawić kredytowej reputację

Trzy sposoby, aby poprawić kredytowej reputację

Niestety, czasami mamy do czynienia z trudnościami finansowymi. Zwolnienia, nieprzewidziane wydatki i tym podobne wydarzenia stawiają nas w bardzo przykra i trudna sytuacja.

Będąc w takiej sytuacji, odzyskać pożyczone pieniądze jest absolutnie niemożliwe. Ludzie, w życiu których to się stało, dokładnie wiadomo, co to jest "zepsuta karta kredytowa reputacja".

Nie jest tajemnicą, że polacy coraz częściej biorą kredyty nie jeden raz w życiu. A to oznacza, nie płacąc kredyt pewnego dnia, istnieje ryzyko otrzymania odmowy kontaktując się z przedstawicielem banku w przyszłości. Gdy twoja historia kredytowa jest już zepsuta i nie ma potrzeby pożyczka, nie rozpaczaj. I w tej sytuacji można znaleźć wyjście. Początkowo warto dowiedzieć się przyczyny pogorszenia historii kredytowej.

Przyczyny mogą być następujące:

  1. Opóźnienie wypłaty doszło nie z twojej winy. Podczas dokonywania płatności jakieś problemy techniczne lub pracownicy banku działa wystarczająco szybko lub po prostu w złej wierze.
    Opóźnienie wypłaty doszło z twojej winy. Opóźnienie ponad 5 dni wpłynie na twojej historii kredytowej.
  2. W pierwszym przypadku trzeba wymagać weryfikacji w banku, gdzie brali pożyczki. W wyniku kontroli pracownicy banku muszą potwierdzić, że opóźnienie płatności doszło nie z twojej winy. W ten sposób można odzyskać swoją historię kredytową uczciwego wypłacalnego obywatela. W drugim przypadku należy użyć jednej z opcji odzyskiwania kredytowej reputacji.

Tak więc, oto możliwe opcje poprawy historii kredytowej.

1. Kupić dowolny towar na raty.

Załóżmy, że potrzebne są środki na zakup drogiego towaru. W tym przypadku można nie zwrócić się do banku o kredyt, a których możecie następnie zmienić raty na towar przez sklep. Najprawdopodobniej to nie będzie korzystne dla ciebie w zakresie stóp procentowych. Jednak czas dokonane płatności na tej góry zapewnią poprawę historii kredytowej i zwiększenie prawdopodobieństwa akceptacji kredytów w przyszłości. W ten sposób ta mała wada uniewinniony.

W tym wariancie wygodnie dokonać zakupu sprzętu gospodarstwa domowego, biżuterii, mebli, elektroniki. Najważniejsze, co musisz wiedzieć: w żadnym przypadku nie wolno dopuścić do zaległości tej płatności, a także nie gaście kredytu przed terminem.

2. Których możecie następnie zmienić nową kartę kredytową.

Istnieją banki, które są gotowe wydać kartę kredytową klientowi nawet ze złych kredytów reputacji. To się dzieje w przypadku, gdy bank szuka nowych klientów lub próbuje rozpowszechnić nowy produkt kredytowy.

Po tym, jak dostaniesz nową kartę kredytową, należy przestrzegać poniższych zasad jej użytkowania:

  • okresowo używać jej przez co najmniej 6 miesięcy i zawsze na czas doładować karty;
  • próbować rozliczać się kartą w terminalu (za pomocą bezgotówkowe);
  • aby doładować karty, dopóki nie wyszedł zdyskontowanych wolny czas.

3. Uzyskanie pożyczki w mikro finansowej organizacji.

Jest to najbardziej skuteczne i najbardziej niezawodny sposób, aby przywrócić historii kredytowej. Dla takich firm nie ma znaczenia twoja historia kredytowa i kredyt na pewno zaakceptują. Kwota kredytu będzie niewielki, a odsetek nadpłaty znaczący. Jeśli będziesz spłacać pożyczkę na czas, limit wydawania środków będzie rosnąć, a procent, wręcz przeciwnie, spada, aż do normalnego. Z czasem twoja historia kredytowa się poprawi i będzie można uzyskać bardziej korzystna oferta kredytowa.

Należy zwrócić uwagę na to, że wcześniejszą spłatę kredytu nie będzie plusem dla twojej historii kredytowej. Wręcz przeciwnie, to może negatywnie wpłynąć na karty reputacji kredytobiorcy. Przyjmując decyzję o przywróceniu jego karty reputacji musisz być przygotowany na to, że potrwa to co najmniej 2-3 miesięcy.

Być może spotkasz organizacji, oferujących przywrócić historię kredytową w zaledwie tydzień. Bądź czujny! Nie wierzcie jasne reklamowych слоганам i nie płacić za usługę, której nie mogą zaoferować. To oszuści, którzy chcą skorzystać z twojego przepisu.